Yasaklı Sitelere Nasıl Girerim ?

Ülkemizde illegal siteler telekom ve mahkeme kararı ile kapatılıyor.Youtube kapandığı zaman kullanıcılar çeşitli yollarla bu engelli kaldırarak yasaklı sitelere erişim sağladılar işte bir başka yöntem; bu yönetmi kullanmak için Mozilla Firefox kurulu olması gereklidir.
Mozilla Firefox’u açıyoruz ve menü çubuğu üzerindeki “Araçlar” sekmesine tıklayıp “Seçenekler“e giriyoruz.

Ardından en sondaki “Gelişmiş” sekmesine tıklayıp altta çıkan “Ağ” sekmesine tıklıyoruz. Sonra sağda çıkan “Ayarlar” butonuna tıklıyoruz.

Daha sonra en alttaki “Otomatik vekil sunucu ayarları (URL)” yazan kısmı seçip, alttaki boşluğa http://pac.byterelay.com/ yazıyoruz. “Tamam” dedikten sonra Mozilla Firefox’u kapatıp açıyoruz. Artık istediğiniz siteye sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz.

Güncel blog sayfasımızda yayınlanmış olan 2012 Facebook Okey Hilesi Puan Yükseltme Programı başlıklı makalemizde facebok okey hile yapma, facebook okey ve facebook okey gold üyelik hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Payda Blog hakkında

Payda.org 06.11.2010 günü itibariyle yayın hayatına başlamıştır.Sitemizde güncel konular ele alınacak ve çeşitli medya paylaşımları yapilacaktır. Payda.org sitesinde sıklıkla site tanıtımları yapılacaktır.Gündeme dair güncel konular sıklıkla sitemizde yayınlanmaya başlayacaktır. Uzun bir aranın ardından tekrar güncel konulara blog sayfamızda değinmeye devam edeceğiz.

Yasaklı Sitelere Nasıl Girerim ?” üzerine 2 yorum

  1. xhamster nasıl gıre bılırım acabab arkadaşlar aypı numaraları degışdırdım ama olmuyor bır turlü neden olmuyor acaba bu sorun neden kaynaklanıyor acaba arkaşlar bunun cösümü varmı acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>