114

Kayıp Şehir Dizisi Kamera Arkası Görüntüleri

Günün son çekimleri için, yeni yayın döneminin en çok konuşulacak dizilerinden olan “Kayıp Şehir” oyuncuları Gökçe Bahadır, İlker Kaleli ve Nik Xhelılaj sete geldiler.” Kayıp Şehir” dizisi yılın en iddialı dizilerinden biri olmaya aday olarak gösteriliyor. Sosyal Medya’da Kayıp Şehir fırtınası esmeye deavm ediyor.
114 Kayıp Şehir Dizisi Kamera Arkası Görüntüleri

Güncel blog sayfasımızda yayınlanmış olan Kuzey Güney Dizisinin Kamera Arkası Çekimleri başlıklı makalemizde güzey güney kamera arkası çekimleri, kuzey güney kamera arkası ve kuzey güney kamera arkası foto hakkında bilgiler verilmektedir.

Payda Blog hakkında

Payda.org 06.11.2010 günü itibariyle yayın hayatına başlamıştır.Sitemizde güncel konular ele alınacak ve çeşitli medya paylaşımları yapilacaktır. Payda.org sitesinde sıklıkla site tanıtımları yapılacaktır.Gündeme dair güncel konular sıklıkla sitemizde yayınlanmaya başlayacaktır. Uzun bir aranın ardından tekrar güncel konulara blog sayfamızda değinmeye devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>