Hotspot Shield

Hotspot Shield Programının Kullanımı (Resimli Anlatım)

Ülkemizde internete girmek artık çekilemez hal almaya başladı.Bu sorunu çözmenin ve engellenen sitelere girmenin bir çok farklı yöntemi bulunmakta.Yöntemlerden biride hotspot shield programı ile ip değiştirerek internette kolayca gezebilir ve engellenmiş tüm siteri açabiliriz.

Hotspot Shield nedir ve nasıl kurulur Hotspot Shield ip değiştirme programıdır ve internette kolayca gizlenebilirsiniz.Hotspot Shield resimli anlatım ile kolayca bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Öncelikle programı indirmek için Hotspot Shield indir linke tıklayınız.

Önemli Not:Kurma İşlemi Başlamadan Antivürüs Korumamızı Devre Dışı Bırakalım

4bf2n Hotspot Shield Programının Kullanımı (Resimli Anlatım)
Resimdede Görebileceğiniz gibi bir dil seçeneği bölümü karşımıza geliyor, Programı buradaki dillerde kullanabilirsiniz.

4bf36 Hotspot Shield Programının Kullanımı (Resimli Anlatım)
Bu alanda özel yükleme seçenegini seçiyoruz.

4bf6p Hotspot Shield Programının Kullanımı (Resimli Anlatım)
Bu alan program’ın nereye kurulacağını belirlemenize olanak sağlar dilediğiniz gibi istediğiniz dosyayı seçebilirsiniz.

4bf8s Hotspot Shield Programının Kullanımı (Resimli Anlatım)
Yükleme işlemleri başladı.Biraz bekleyeceğiz sonrasında işlem tamamdır.Program yükelme işlemleri bittikten sonra otomatik olarak açılacak oradada biraz bekleyin çünkü korumalı denetleme yapıyor olacaklar.Programı kapatmak için sağ alt taraftan program iconuna sağ tıklayıp deaktif edebilirsiniz.

Güncel blog sayfasımızda yayınlanmış olan 2012 Facebook Okey Hilesi Puan Yükseltme Programı başlıklı makalemizde facebok okey hile yapma, facebook okey ve facebook okey gold üyelik hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Payda Blog hakkında

Payda.org 06.11.2010 günü itibariyle yayın hayatına başlamıştır.Sitemizde güncel konular ele alınacak ve çeşitli medya paylaşımları yapilacaktır. Payda.org sitesinde sıklıkla site tanıtımları yapılacaktır.Gündeme dair güncel konular sıklıkla sitemizde yayınlanmaya başlayacaktır. Uzun bir aranın ardından tekrar güncel konulara blog sayfamızda değinmeye devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>