facebook okey hile

2012 Facebook Okey Hilesi Puan Yükseltme Programı

Son zamanlarda facebook’ta populer online oyun olan okey kullanıcılarına bazı kısıtlamalar getirmiş.Bu kısıtlamaların önüne geçmek isteyen oyuncularda hile programlarına başvuruyor.Tabi bu hile programına başvurmalarının başlıca sebepleri; belli bir puandan sonra profil resminin gözükmesi , ve yüksek puan ile itibar getirtiyor kullanıcısına.Bizde programı araştırıp size sunuyoruz.

Alttaki linklerden program hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Önceki program çalışmadığı için ve virüs olma ihtimali olduğu için Facebook Okey Hile Programı link kaldırıldı.

Facebook Okey Yeni Hile Yöntemi

facebook okey hile 2012 Facebook Okey Hilesi Puan Yükseltme Programı
Facebook’da her insan oyun oynamakta farklı uygulamalarda. Bunlardan en çok sevileni ise Türk kullanıcılar tarafından Okey’dir. Çünkü Facebook’a giren her insan hemen hemen okey sayfasına girip okey oynamakta arkadaşlarınla veya diğer insanlarla. Bunun yanı sıra okey sayfasın’da gördüğünüz bir çok insanın isminin yanındaki puanlar yani 10.000 vb. gibi olan yüksek puanlar hilesiz zaten o kadar çok yapılmaz. Oynamaklada olmaz bir nevi o kadar puan. Onunda elbet bir hilesi var. Zaten bir oyun oynuyorsanız o oyunun mutlaka bir hilesi olduğuna emin olun. İnsanlar kimi zaman düşünüyorlar acaba programlamı yapılıyor bu puan arttırma hilesi diye. Aslında olay ondan ibaret değil yani internette şu programı indir bu programı indir gibi muhabbetlere kanmayın. Zaten o tür programları bilgisayarınıza indirdiğiniz vakit, boş bir program olduğunu ve yararlanamayacağınız bir program olduğunu göreceksiniz. Ya da yarıyormuşdurda çok eskiden yarıyormuştur. Şimdi artık yaramaz, çünkü Facebook her geçen gün güncellenmekte.

Facebook okey’de puan arttırma hilesi çok basit aslında. Biraz da mantıklı yönden düşünüp yapacaksınız. En basiti evinizde kaç tane bilgisayar var? Diyelim mesela 2 tane bilgisayar var. Facebook’da 2 tane hesap açıyorsunuz yani her 2 bilgisayarla girip ayrı ayrı hesablardan sonrasında aynı masaya geçiyorsunuz. Tabi karşına oturmayacak. Sen sağda oturuyorsan öbürküsü solda oturucak. Yani diğerinde hangi taş eksikse, sağdaki adam sana taşı atıcak. Bunu illa evde 2 bilgisayar olmasının bir önemide yok. Eger bilgisayarının özellikleri iyise yani RAM’i iyise 2 ayrı sayfa açarsın oradan girersin gene yaparsın ama farklı tarayıcılardan girmen gerekiyor. Yani bir tane hesabı Mozilla Firefox tarayıcısında diğerini ise Internet Explorer tarayıcısında açman gerekiyor. Ancak bu şekilde okey puanını arttırabilirsin. Yani kısacası diyelim 2 hesabıda Mozilla Firefox’dan giriyorsun o zaman zaten 2. bir hesabı açamazsın Facebook sayfasın’da. Girecegin zaman karşına kendi hesabın gelir, login sayfası çıkmaz.

Kısacası puan arttırma işlemini ancak bu şekilde yapabilirsiniz. Başka bir yolu bulunmamaktadır. Diğer web sayfalarındaki programı indir, şunu bunu yap diyen yazılara itimat etmeyiniz. Şuan zaten Facebook’da puanı çok olan kişilerin yaptığı taktik budur. Başka bir yolu olmamakla beraber, video’ya vb. şeylere çekip sanki varmış gibi gösteren insanlarada kanmayınız programlarıda boşuna pc’nize indirip kurmayınız. Bunun yolu bu şekilde’dir.

Güncel blog sayfasımızda yayınlanmış olan Hızlı Dns Adresleri, 2012 İp Numaraları, Web Proxy başlıklı makalemizde hızlı dns, hızlı dns 2012 ve hızlı dns adresleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Payda Blog hakkında

Payda.org 06.11.2010 günü itibariyle yayın hayatına başlamıştır.Sitemizde güncel konular ele alınacak ve çeşitli medya paylaşımları yapilacaktır. Payda.org sitesinde sıklıkla site tanıtımları yapılacaktır.Gündeme dair güncel konular sıklıkla sitemizde yayınlanmaya başlayacaktır. Uzun bir aranın ardından tekrar güncel konulara blog sayfamızda değinmeye devam edeceğiz.

2012 Facebook Okey Hilesi Puan Yükseltme Programı” üzerine 22 yorum

  1. neden ki benim puanım 14365 yani ben hileli oyuncumuyum alakası yok bence oynarsın şansın varsa kazanırsın bende cok oyun kaybettim hemem 100 oyun oynamakla puannın yukselmez

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>